Gönderen Konu: akçay civarı ve istanbuldaki arı sahibi arkadaşlarla tanışmak isterim  (Okunma sayısı 1622 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı m.mutlu

• İşçi Arı
  • Yer: MİLAS
  • Arıcılık Şekli: Amatör
  • Arıcılık Tecrübesi: 1-5 yıl
  • Kovan Sayısı: 19+6 boş
herkese merhabalar
başlıktan pek birşey anlaşılmayabilir.Açıklamasını yapıyorum  :)önümüzdeki hafta Manisa nın kula ilçesinden Balıkesir akçay a 3 günlügüne gidecegim.oralara gitmişken akçay civarındaki büyüklerimle tanışmak isterim aynı şekilde akçay dan da 1 haftalığına istanbul a gideceğim için istanbulda arı işiyle uğraşan büyüklerimle görüşmek istiyorum müsait olanlarlar bi şekilde onları bulabileceğim adres ve telefon falan verirlerse ziyaret ederim.hatta bazı büyüklerimle tanışmak içinde dönüşte bilecik de 1 gece kalıp,ordan eskişehir,kütahya üstünden geri dönmeyi planlıyorum maksat gezmek ve tanışmaktır :)

Saygılarımla

manisa başlıgında kendimi tanıtmıştım ismim mutlu öztürk  2 senedir manisa kula ilcesinde ikamet ediyorum uzun yıllar istanbul da kaldıktan sonra şimdilik kula dayım.

Çevrimdışı m.mutlu

• İşçi Arı
  • Yer: MİLAS
  • Arıcılık Şekli: Amatör
  • Arıcılık Tecrübesi: 1-5 yıl
  • Kovan Sayısı: 19+6 boş
galiba msjımı gören okuyan olmadı diyerek bir kez daha yazayım dedim :) en azından istanbul bölgesinde musait olan arıcı arkadaşlarla tanışmış olursam sevinirim.