ARICILIK KAYNAKLARI > Videolar

Toprak TV'de ne zamanları Arıcılık Programı çıkıyor?

<< < (5/5)

Murat Taşkıran:

--- Alıntı yapılan: HAKAN İNANÇ - Kasım 24, 2012, 23:21:47 ---tarımtürk tv deki pazartesi sabah 10:00 ve aynı gün akşam 22:15 te yayınlanıyor.

--- Alıntı sonu ---

Hatamı düzelttiğiniz için teşekkür edeim Hakan Bey. Kanal adını tam olarak hatırlayamadım.

--- Alıntı yapılan: Hayati Çağdaş - Kasım 24, 2012, 23:26:12 ---İzleseniz ne olacak ki adamlar temcit pilavı gibi söyleşi tarzında proğramları ekrana getirip duruyorlar.

intertteki yabancı kaynaklı videolar bile bereket tv nin arıcılık proğramlarından daha yararlı diye

düşünüyorum. O tarz proğramlar ekranda o an izleyen veya izlemek isteyen kaç kişinin ilgisini çekiyor

ki? Kanal yönetimine kaç kez proğramlarınızı beğenmiyorum meydanlara inin arıcının yanında olun

kovanların başında çekim yapın diye ileti gönderdim. Bir Allahın kulu da cebimden arayıpta nasıl bir

proğram istiyorsunuz tavsiyeleriniz nelerdir diyen olmadı. Bu zamana kadar Aslı hocamla  Ferat

hocamın proğrama konuk oldukları bölümler hariç hiçbirini isteyerek izlemedim.

--- Alıntı sonu ---

Hayati Bey Ben zaten herkes her bölümünü kaçırmadan izlesin diye bir şey yazmadım yazmam da.

Bazı bölümleri sıkıcı oluyor ama ben genellikle izliyorum. Muğla'da yapılan Arıcılık ve çam balı kongresini

kaydedip yayınlayacaklardı. Ne zaman yayınlayacaklarını bilmiyorum. Yayınlayacak olurlarsa izlemeyi düşünüyorum.

Murat Taşkıran:
Bereket tv'de şu anki yayınlanma saatleri: Salı 18:30 ve Cumartesi 17:00

http://www.bereket.tv/program/detail/1/Aricinin-Gunlugu/ adresinde üyelik girişi yaparak yüklenen videolar izlenilebiliyor.

Velibey:
  Şu anda saat 10.30
  Tarımtürk tv de arıcılık k0nusunu izliyorum.

Murat Taşkıran:

--- Alıntı yapılan: Velibey - Mayıs 20, 2013, 10:30:15 ---  Şu anda saat 10.30
  Tarımtürk tv de arıcılık k0nusunu izliyorum.

--- Alıntı sonu ---

Pazartesi sabah akşam 10:15 te yayınlanıyor. Uzun bir ara vereceğiz aralarda programlar yapacağız demişlerdi en son.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git