Gönderen Konu: KOVANLARA ÇİP SİSTEMİ  (Okunma sayısı 27170 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mustan35

• Ziyaretçi
Ynt: KOVANLARA ÇİP SİSTEMİ
« Yanıtla #90 : Kasım 07, 2015, 15:13:10 »
Cemoka' dan alıntıdır
( o zaman para koymak için kutu ararsınız :) (Ne kutusu olduğunu söylemiyorum) )

[/quote]

Siyasi işaret siyasi imaları sözleri

Forumdan kullanmak forum kurallarına uygun değildir

MUSTAN

Çevrimdışı Osman Hocaoğlu

• Ana Arı
  • Yer: Kocaeli
  • Arıcılık Şekli: Amatör
  • Arıcılık Tecrübesi: 5-10 yıl
  • Kovan Sayısı: 45
  • Rakım: 260
« Yanıtla #91 : Kasım 07, 2015, 16:53:19 »
;D

Kutu siyaseti
Dünya gıda maddelerinin %90’ı 82 bitki türünden elde edilir. Bu bitki türlerinden 63’ü (%77) arı tarafından tozlaşmaya gereksinim duyar.

tural55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #92 : Kasım 07, 2015, 18:45:25 »
Cemoka' dan alıntıdır
( o zaman para koymak için kutu ararsınız :) (Ne kutusu olduğunu söylemiyorum) )

Siyasi işaret siyasi imaları sözleri

Forumdan kullanmak forum kurallarına uygun değildir

MUSTAN

Mustafaya katılıyorum

bütün üyelerimiz bir kelimelikte olsa imada bulunursa forumu kontrol etmemiz zorlaşır.

değişik platformlarda zaten doya doya bu tür söylemler ve eleştiriler yapılıyor

lütfen forumu kirletmeyelim

Çevrimdışı yakupkose38

• Boş Petek
« Yanıtla #93 : Haziran 11, 2018, 13:32:17 »
size çok değerli bir bilgi veriyorum.kullanmadığınız ucuz bir akıllı telefona internetten takip proğramı indirin.telefonu bir power banka yani aküye şarja takıp telefonu sessize alın.kovanlardan birinin altına gizleyip monte edin.böylece çalınan kovanı elinizle koymuş gibi bulun.powerbankı 10 günde 1 şarj edin.ben 2 telefon kullanıyorum bu iş için.digerinide bahçeye gizledim.istediğim zaman arıları kamerdan canlı takip ediyorum..bir teşekkür etmeniz yeterli dostlar..

Çevrimiçi ismail akyüz

• Ana Arı
  • Yer: hatay-defne-harbiye-<zirve>
  • ismail akyüz
    • https://www.facebook.com/ismail.akyuz.984
  • Arıcılık Şekli: Amatör
  • Arıcılık Tecrübesi: 5-10 yıl
  • Kovan Sayısı: 80
  • Rakım: 240
« Yanıtla #94 : Haziran 11, 2018, 20:55:06 »
size çok değerli bir bilgi veriyorum.kullanmadığınız ucuz bir akıllı telefona internetten takip proğramı indirin.telefonu bir power banka yani aküye şarja takıp telefonu sessize alın.kovanlardan birinin altına gizleyip monte edin.böylece çalınan kovanı elinizle koymuş gibi bulun.powerbankı 10 günde 1 şarj edin.ben 2 telefon kullanıyorum bu iş için.digerinide bahçeye gizledim.istediğim zaman arıları kamerdan canlı takip ediyorum..bir teşekkür etmeniz yeterli dostlar..

her kovan bir cep telefonu bir pover bank,200 kovana 200 pover bank ve eski telefon,en iyi bekçi kiralamak daha mantıklıu ;D ;D
en iyisi kamera sistemi yada büyük bir demir boru direğinin içine monte edilmiş  kilitli foto kapanlar,direği sökebiliyorsa arılarıda çalsın, bu fikir için bana teşekür etmesenizde allah sizden razı olsun ;)

Muammer ŞAHİN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #95 : Haziran 11, 2018, 21:57:53 »
Bence kovanlarin icinden bi demir boru gecirelim. Tüm arilari calarsa ne ala. Yoksa 6 kisi gelse de götüremez.