Gönderen Konu: Bal Üreticileri Birliği  (Okunma sayısı 16313 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

abadile

• Ziyaretçi
Ynt: Bal Üreticileri Birliği
« Yanıtla #30 : Haziran 19, 2010, 15:30:06 »
Biraz önce Yozgattan üstün rumuzlu arkadaşa da yazdık. sizin içinde tekrar edelim.
Ana arı yumurtlamadan şerbet vermeyiniz. Nektarın iyi olmasının beklendiği bu günlerde şerbet vermeyi şahsen gerekli görmem.
İsterseniz ana arı yumurtladıktan sonra  verebilirsiniz. Bence oğul arıları geliştirmenin bir yoluda bu dönemden sonra kabarmış petek takviyesi yapmaktır.kabarmış peteğiniz varsa oğul arınız kısa sürede gelişecektir.
Dönen olmaması nmeselesine gelince başkaları için bir şey söyleme şansım yok. ancak kendim için şunu söyleyebilirim.
Eğer ben bir mesaja cevap yazmamışsam bunun birinci nedeni yeterli cevabın veril olmasıdır.
 ikinci nedeni konu hakkında yeterli bilgim yoktur, yanıltma endişesi taşıyorumdur.
üçünsü
 mesajınızı hiç görmemişimdir.
Siz buradan bulamadığınız cevapları özelden yazarsanız size yardımcı olabilirim.

Çevrimdışı levent türkel

• Boş Petek
« Yanıtla #31 : Mart 09, 2011, 01:25:16 »
Allah rızası için istanbul bal üreticileri birliği diye bir birlikten bahsediliyor ortada birlik yok internette aratıyorum güner kaybal diye bi arkadaş çıkıyor, kimdir güner kaybal kardeşim başkanmı acaba. bilen varsa internet sitesinin adresin bi zahmet yazıversi.

Çevrimdışı Savaş AKTAŞ

• Ana Arı
  • Yer: ÇANAKKALE-ÇAN
  • Arıcılık Şekli: Amatör
  • Arıcılık Tecrübesi: 20 yıl üstü
  • Kovan Sayısı: AKS: 200
  • Rakım: 73 m
« Yanıtla #32 : Mart 09, 2011, 01:59:33 »
Allah rızası için istanbul bal üreticileri birliği diye bir birlikten bahsediliyor ortada birlik yok internette aratıyorum güner kaybal diye bi arkadaş çıkıyor, kimdir güner kaybal kardeşim başkanmı acaba. bilen varsa internet sitesinin adresin bi zahmet yazıversi.
                                                                                                                                                 G

Güner KAYRAL olmasın o arkadaş.

Bal üreticiler birliği için sayın ZEUSFABER'e masaj atman yeterli olur.

Çevrimdışı İsmail ZEHİR

• İsmail ZEHİR
  • Pupa
  • Yer: Eskiekin Köyü/ ÇORUM arılığın yeri
  • Hayat güzellikler yaşarken iyi ise öyle kalsın...
  • Arıcılık Şekli: Meraklı
  • Arıcılık Tecrübesi: 1-5 yıl
  • Kovan Sayısı: 20
  • Rakım: 800 civarı
« Yanıtla #33 : Mart 28, 2012, 10:18:38 »
İllede 30 adet 7 çıtalı arı isteniyor kaydolduk bir kovan mevcudunda düşme oldu ee destek alamazsın deniyor 150 tl lk kayıt 1 lira plaka başı ilk sene mutlaka cepten destekleniyor üyelik bunun değişmesi lazım diye düşünen en az üç kişiden duydum haa ben ilk aşamada üye olmaya çaba gösterecem
Adamı adam yapan yürek, değil kalbidir.Yeri geldiğinde herkez yüreklenir.