Gönderen Konu: Hazır kabarmış petek  (Okunma sayısı 21645 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı H.VOLKAN YAMAN

• Ana Arı
  • Yer: Çanakkale Bayramiç Saraycık köyü
  • Arıcılık Şekli: Meraklı
Ynt: Hazır kabarmış petek
« Yanıtla #75 : Şubat 25, 2017, 09:47:02 »
Sayın Petroatlet
Biraz sevgi ve saygıyı bizlere çok görme lütfen.

Çevrimdışı yasinyusufyaman

• Ana Arı
  • Yer: ISPARTA-GÖLBAŞI KÖYÜ
    • BLOĞUM
  • Arıcılık Tecrübesi: 1-5 yıl
  • Kovan Sayısı: 15
  • Rakım: 800
« Yanıtla #76 : Şubat 25, 2017, 21:29:05 »
kimse okuduğunu anlamadın diye seni ayıplamaz yahu. ne insanlar var kimisi tek seferde anlar kimisi on kere de okusa anlamıyorum, kafam basmıyor ,anlaşılmıyor der. bir şeyi algılayamamak ayıp değil.sen on kere yüz kere gene oku takıldığın bir yer varsa sor biz buradayız
Evlat sen işine bak orda hayali kovanlarını balkona koy hatta üşümesin diye gece yatağına koy.
Burada kimseyi trolleyemezsin git trol çakma sahte forumlarda dolaş milletin keyfini kaçırma.
Bu forum bir nevi ansiklopedi bence daha fazla kirletme.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bal arısının hilkati, kudret-i İlâhiyeye isnat edilmezse, nihayetsiz müşkilât olur.

Çevrimdışı azad

• Boş Petek
  • Yer: diyarbakır
  • Kovan Sayısı: 97
« Yanıtla #77 : Nisan 05, 2017, 10:58:30 »
ben bu yeni çıkan kabartılmış peteği aldım denemesinide yeni yaptım peteği koydum 4-5 saat sonra baktım yavru dolmuştu içi fuarda firma anlatırken diyordu aynı gün yavru diye inandım şimdi.bal katında ise arı işe başlamıştı bile ben tavsiye ederim bide ilk etapta acaba pahalımı dedim ama sonucu görünce tekrar heveslendim.ankara firması kataloglarıda var bende 30 tane  de yeni sipariş verdim bence denenmesi gereken birürün tabi bütçeniz dahilinde.başarı arıcılık heryerdede satılıyor artık ürün.

Çevrimdışı yasinyusufyaman

• Ana Arı
  • Yer: ISPARTA-GÖLBAŞI KÖYÜ
    • BLOĞUM
  • Kovan Sayısı: 15
  • Rakım: 800
« Yanıtla #78 : Nisan 05, 2017, 12:06:54 »
ben bu yeni çıkan kabartılmış peteği aldım denemesinide yeni yaptım peteği koydum 4-5 saat sonra baktım yavru dolmuştu içi fuarda firma anlatırken diyordu aynı gün yavru diye inandım şimdi.bal katında ise arı işe başlamıştı bile ben tavsiye ederim bide ilk etapta acaba pahalımı dedim ama sonucu görünce tekrar heveslendim.ankara firması kataloglarıda var bende 30 tane  de yeni sipariş verdim bence denenmesi gereken birürün tabi bütçeniz dahilinde.başarı arıcılık heryerdede satılıyor artık ürün.

Resim alalım, her yerde ayne şeyi anlatmışsınız.
Nereden bilelim kendi ürününüzün reklamını yapmadığınızı.
Bal arısının hilkati, kudret-i İlâhiyeye isnat edilmezse, nihayetsiz müşkilât olur.

Çevrimdışı özer selçuk

• Ana Arı
  • Yer: Ankara-Bala
  • arı yoksa doğada yok
  • Arıcılık Şekli: Amatör
  • Kovan Sayısı: 10 kovan
  • Rakım: 757 metre
« Yanıtla #79 : Nisan 05, 2017, 12:47:07 »
4-5saate Keşke yavru dolsa. Ana arı yumurta attı denir bizde.3 gün sonra daha yeni larva olur .
Düşündürücü bir durum .çek videoya koyarken yap işaret at .sonra hadi akşam koy sabah tekrar video çek.
Tanesi 30. Lira çok pahalı .
Şundan kar bundan kar diye diye
Balı bile insan yapmaya başladı .birakinda arı çalışsın
Baldan Acı filminde Hani arı kalmadığı için insanlar tozlama yapıyor ya.sizinkide o hesap bence.arı mumu salgilayacak ki rahatlasın .
Yazın iş verilmeyince çekilen polen cekmecelerinde bal mumu kırıntıları olur .arı kullanmadığı için döker .
Bence para tuzağı .Onu yapana kadar mum fiyatlarını düşürdüler insanlar rahat rahat arıya verse arı işleme yapsa.

Ama nerdeee garip arıcı mecbur alacak
ÖZ-SEL ARICILIK
Özer Selçuk

Çevrimdışı bestofwesd

• Ana Arı
  • Yer: Bursa / Kurtul Köyü
  • HAKAN KAYHAN
  • Kovan Sayısı: 10
« Yanıtla #80 : Nisan 05, 2017, 13:20:45 »
azad arkadaşım ben reklam kokusu almaya başladım,

bence de bi deneme çekimi yapıp gönderebilirmisin ? koyduktan 4 saat sonra yumurta olayı çog ilginç geldi bana sanki arılar kabarmış peteği bekliyorlar gibi

sorgulamayan insan cahildir sorgulatmayan ise zalim

Çevrimdışı özgür güzel

• Pupa
  • Yer: sakarya
  • Kovan Sayısı: 20
« Yanıtla #81 : Nisan 05, 2017, 14:10:59 »
nektar akımında elinizde kabarmış petek yoksa tam ilaç olacak bir ürün diye düşünüyorum.
ama tane fiyatı çok fazla düşündürüyor insanı. ileride firmaların sayısı artarsa ve bu ürün temel petek gibi makul bir fiyata satılırsa her kovan için bir kat dolduracak şekilde alınabilir.
bu arada genç arılar için kovanda mum ördürerek iş bulmakta gerekli, başı boş asker isyan çıkarır  :D

Çevrimdışı Muratcan Öztürk

• İşçi Arı
  • Yer: GiRESUN
  • Muratcan Öztürk
  • Arıcılık Tecrübesi: 10-15 yıl
  • Kovan Sayısı: 36
  • Rakım: 300
« Yanıtla #82 : Nisan 05, 2017, 14:58:57 »
bence lüzumsuz
pazartesi kovanlara 1 er ham verdim bugün gittim bakmaya hepsi kabartılmış günlük döşenmiş 2 günde. bugün terrar birer ham verdim
MURAT52

Çevrimdışı azad

• Boş Petek
  • Yer: diyarbakır
  • Kovan Sayısı: 97
« Yanıtla #83 : Nisan 06, 2017, 15:59:19 »
azad arkadaşım ben reklam kokusu almaya başladım,

bence de bi deneme çekimi yapıp gönderebilirmisin ? koyduktan 4 saat sonra yumurta olayı çog ilginç geldi bana sanki arılar kabarmış peteği bekliyorlar gibi

üstad resimler buraya nasıl ekleniyor söyleyin göndereyim.niye reklam yapayım onu anlamıyorum yada farzet reklam yapıyorum sonuç ne.arayın internetten bakın.bende resimler çektim onuda göndereyim.lütfen dikkat edin bana yazan arkadaşlara herşeye muhalefetler yada bukadar hırs niye arıcılık olsa nolur bende olmasa nolur benim için yada buraya yazmamın bir anlamı yokki ben birşey söyledim bide maraba oldum.

Çevrimdışı Muratcan Öztürk

• İşçi Arı
  • Yer: GiRESUN
  • Muratcan Öztürk
  • Arıcılık Tecrübesi: 10-15 yıl
  • Kovan Sayısı: 36
  • Rakım: 300
« Yanıtla #84 : Nisan 06, 2017, 17:15:32 »
üstad resimler buraya nasıl ekleniyor söyleyin göndereyim.niye reklam yapayım onu anlamıyorum yada farzet reklam yapıyorum sonuç ne.arayın internetten bakın.bende resimler çektim onuda göndereyim.lütfen dikkat edin bana yazan arkadaşlara herşeye muhalefetler yada bukadar hırs niye arıcılık olsa nolur bende olmasa nolur benim için yada buraya yazmamın bir anlamı yokki ben birşey söyledim bide maraba oldum.
forumda hazır petekden başka bir paylaşımınız yok hal böyle olunca iş reklama dönüşüyor. hazır petekden forumdaki arıcıların haberi var isteyen alır veya almaz.
 mesela ben almam kovan başı 2 tane alsam  2 binlirayı geçiyor 15 çuval şeker parası
MURAT52

Çevrimdışı süleymann

• Ana Arı
  • Yer: Ankara-Yakacık-Yenimahalle
  • Kovan Sayısı: 6 kovan
  • Rakım: 1100
« Yanıtla #85 : Nisan 06, 2017, 17:16:18 »

tapatalk yükleyerek gönderebilirsin
yada whatsapp ile bana yolla ben gönderiyim 05343599072

fotoğraf olmadan reklam içeriği olarak değerlendirilir bence de bir kaç fotoğrafın varsa bakalım